Generalleutnant Friedrich Weber

 

Velitel divize 4.1.1942 - 14.2.1942.

 * 1892

 + 1974 

 

 

 

 Válečná kariéra

4.1. 1942 - 14.2. 1942 velitel 256. Infanterie-Division

10.1. 1944 - 28.10. 1944 velitel 131 Infanterie-Division

                       ???                     velitel 298. Infanterie-Division

 

 

© KVH Mirotice 2006 - 2012. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode